Etsimme Kultaisella Nuijalla palkittavaksi pk-yritystä, joka on hyvän hallitustyöskentelyn avulla nostanut merkittävästi yrityksen arvoa
  • Pudota tiedostot tähän tai
    Max. tiedoston koko: 50 MB.
    Lomakkeen tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia!

     

    Lisätietoja saat oman alueesi yhteyshenkilöltä:

    Etelä-Karjala
    Mari Kurkan – mari.kurkan@otsakorpi.fi – 044 213 5813

    Future Board
    Anna Zapasnik – anna.zapasnik@futureboard.fi – 041 495 5679

    Helsinki
    Jaana Palomäki – jaana.palomaki10@gmail.com – 040 500 3428
    Terhi Johanna Vapola – terhi@vvholding.fi – 040 803 6407

    Itä-Suomi
    Kari Voutila – kari.voutila@gmail.com – 040 067 1479

    Keski-Suomi
    Marjut Keto-Tokoi – marjut.keto-tokoi@peurunka.fi – 050 532 1976

    Kymenlaakso
    Jari Simola – jari.simola@jakendos.fi – 041 432 2170

    Häme
    Merja-Leena Alenius – merja-leena.alenius@mbe.fi – 040 523 3222

    Pohjanmaa
    Jari Lehtineva – jari.lehtineva@leanet.fi – 040 591 6011

    Pohjois-Suomi
    Susanna Koutonen – pohjois-suomi@hallituspartnerit.fi – 040 718 4498

    Satakunta
    Pekka Karhumäki – pekka.karhumaki@gmail.com – 040 540 5091

    Tampere
    Teemu Kumpulainen – teemu.kumpulainen@pjmaa.fi – 044 577 0522

    Turku
    Timo Makkonen – timo.makkonen@outlook.com – 0400 201 541