Löydät meidät läheltä.

Etelä-Karjala

Etelä-Karjalan Hallituspartnerit ry

Mari Kurkan
Asiamies
044 213 5813
mari.kurkan@otsakorpi.fi
Sami Hänninen
Hallituksen puheenjohtaja
0400 835 470
sami.hanninen@globalwork.fi

Helsinki

Hallituspartnerit Helsinki - Board Professionals Finland ry

Minna Lenander
Toiminnanjohtaja
040 732 3385
minna.lenander@fundament.fi
Leena Saarinen
Hallituksen puheenjohtaja
0400 609 745
leena.saarinen@iki.fi

Häme

Hämeen Hallituspartnerit ry

Matti Nieminen
Hallituksen puheenjohtaja
050 3390 979
matti.nieminen@echargie.com
Seija Kraft Tapionsalo
Toiminnanjohtaja
040 557 9026
kraftseija@gmail.com

Itä-Suomi

Hallituspartnerit Itä-Suomi ry

Kari Voutila
Toiminnanjohtaja
0400 671 479
kari.voutila@gmail.com

Keski-Suomi

Hallituspartnerit Keski-Suomi ry

Erica Svärd
Hallituksen puheenjohtaja
050 439 0821
erica.svard@hallituspartnerit.fi
Johanna Toiviainen
Sihteeri
050 585 7760
johanna@asianajotoiviainen.fi

Kymenlaakso

Hallituspartnerit Kymenlaakso ry

Jari Simola
Asiamies
041 432 2170
jari.simola@jakendos.fi
Heikki Härö
Hallituksen puheenjohtaja
050 664 88
heikki.haro@kolumbus.fi
Marja-Leena Joukainen
Hallituksen varapuheenjohtaja
0400 650 464
ml.joukainen@tulosmarkat.fi

Pohjanmaa

Pohjanmaan Hallituspartnerit ry

Jari Noppa
Toiminnanjohtaja
040 833 0083
hallituspartnerit.noppa@bbi.fi
Sami Kulla
Hallituksen puheenjohtaja
044 320 0367
sami.kulla@heimland.fi



Pohjois-Suomi

Pohjois-Suomen Hallituspartnerit ry

Ane Ahnger
Toiminnanjohtaja
040 556 1130
ane.ahnger@mconpartners.com
Annukka Lantto
Hallituksen puheenjohtaja
0400 381 616
annukka.lantto@antell.fi

Satakunta

Hallituspartnerit Satakunta ry

Pekka Karhumäki
Hallituksen puheenjohtaja
040 540 5091
pekka.karhumaki@gmail.com
Sanna Leppänen
Sihteeri
044 348 2029
sanna.leppanen@satakunnankauppakamari.fi

Tampere

Hallituspartnerit ry

Mervi Sillanpää-Jaatinen
Toiminnanjohtaja
0500 233 342
mervi.sillanpaajaatinen@gmail.com
Sami Somero
Hallituksen puheenjohtaja
040 553 2920
sami@nurmiranta.fi
Ilkka Pohjoismäki
Hallitusjäsenten välityspalvelu
0400 731 149
ilkka.pohjoismaki@outlook.com

Turku

Hallituspartnerit Turku ry

Timo Makkonen
Hallituksen puheenjohtaja
0400 201 541
timo.makkonen@outlook.com
Ville Valtonen
Sihteeri
040 582 8838
ville.valtonen@momentous.fi

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.