Löydät meidät läheltä.

Etelä-Karjala

Etelä-Karjalan Hallituspartnerit ry

Mari Kurkan
Asiamies
044 213 5813
mari.kurkan@otsakorpi.fi
Sami Hänninen
Hallituksen puheenjohtaja
0400 835 470
sami.hanninen@globalwork.fi

Helsinki

Hallituspartnerit Helsinki - Board Professionals Finland ry

Minna Lenander
Toiminnanjohtaja
040 732 3385
minna.lenander@fundament.fi
Leena Saarinen
Hallituksen puheenjohtaja
0400 609 745
leena.saarinen@iki.fi

Häme

Hämeen Hallituspartnerit ry

Matti Nieminen
Hallituksen puheenjohtaja
050 3390 979
matti.nieminen@echargie.com

Itä-Suomi

Hallituspartnerit Itä-Suomi ry

Kari Voutila
Toiminnanjohtaja
0400 671 479
kari.voutila@gmail.com

Keski-Suomi

Hallituspartnerit Keski-Suomi ry

Arto Maijala
Hallituksen puheenjohtaja
040 533 2540
arto.maijala@outlook.com
Jenni-Mari Penttinen
Sihteeri
040 084 8407
jenni.mari.penttinen@gmail.com

Kymenlaakso

Hallituspartnerit Kymenlaakso ry

Jari Simola
Asiamies
041 432 2170
jari.simola@jakendos.fi
Heikki Härö
Hallituksen puheenjohtaja
050 664 88
heikki.haro@kolumbus.fi
Marja-Leena Joukainen
Hallituksen varapuheenjohtaja
0400 650 464
ml.joukainen@tulosmarkat.fi

Pohjanmaa

Pohjanmaan Hallituspartnerit ry

Matti Sepponen
Toiminnanjohtaja
045 890 9212
matti.sepponen@kauppakamari.fi
Paula Erkkilä
Hallituksen puheenjohtaja
044 781 0704
paula.erkkila@kauppakamari.fi
Sami Kulla
Hallituksen varapuheenjohtaja
044 320 0367
sami.kulla@heimland.fi

Pohjois-Suomi

Pohjois-Suomen Hallituspartnerit ry

Ane Ahnger
Toiminnanjohtaja
040 556 1130
ane.ahnger@mconpartners.com
Jari Laakso
Hallituksen puheenjohtaja
0400 587 253
jari@valleybros.fi

Satakunta

Hallituspartnerit Satakunta ry

Kari Hannus
Hallituksen puheenjohtaja
050 2970
kari@karihannus.fi
Sanna Leppänen
Sihteeri
044 558 5650
sanna.leppanen@sata.chamber.fi

Tampere

Hallituspartnerit ry

Eija Vartila
Toiminnanjohtaja
050 388 9628
eija.i.vartila@gmail.com
Sami Somero
Hallituksen puheenjohtaja
040 553 2920
sami@nurmiranta.fi
Ilkka Pohjoismäki
Hallitusjäsenten välityspalvelu
0400 731 149
ilkka.pohjoismaki@outlook.com

Turku

Hallituspartnerit Turku ry

Milla Unkila
Hallituksen puheenjohtaja
040 513 4543
milla.unkila@gmail.com
Ville Valtonen
Sihteeri
040 582 8838
ville.valtonen@momentous.fi

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.