Löydät meidät läheltä.

Etelä-Karjala

Etelä-Karjalan Hallituspartnerit ry

Mari Obeng
Asiamies
044 213 5813
etela-karjala@hallituspartnerit.fi
Larisa Arminen
Hallituksen puheenjohtaja
050 64912
larisa.arminen@geocom.fi

Helsinki

Hallituspartnerit Helsinki - Board Professionals Finland ry

Minna Lenander
Toiminnanjohtaja
040 732 3385
minna.lenander@fundament.fi
Leena Saarinen
Hallituksen puheenjohtaja
0400 609 745
leena.saarinen@iki.fi

Häme

Hämeen Hallituspartnerit ry

Matti Nieminen
Hallituksen puheenjohtaja
050 3390 979
matti.nieminen@echargie.com
Seija Kraft Tapionsalo
Toiminnanjohtaja
040 557 9026
kraftseija@gmail.com

Itä-Suomi

Hallituspartnerit Itä-Suomi ry

Kari Voutila
Toiminnanjohtaja
0400 671 479
kari.voutila@gmail.com
Juha Sivonen
Hallituksen puheenjohtaja
040 567 2289
juha.sivonen@iki.fi

Keski-Suomi

Hallituspartnerit Keski-Suomi ry

Ismo Kukkonen
Hallituksen puheenjohtaja
040 590 3223
ismo.kukkonen@hallituspartnerit.fi
Johanna Toiviainen
Sihteeri
050 585 7760
johanna@asianajotoiviainen.fi

Kymenlaakso

Hallituspartnerit Kymenlaakso ry

Anne Mielonen
Asiamies
050 544 2293
annemielonen@outlook.com
Teemu Yrjönen
Hallituksen puheenjohtaja
0400 523 482
teemu.yrjonen@gmail.com
Kati Paasi
Hallituksen varapuheenjohtaja
044 230 1329
katipaasi@gmail.com

Pohjanmaa

Pohjanmaan Hallituspartnerit ry

Pertti Kinnunen
Toiminnanjohtaja
040 534 0875
pertti.kinnunen@netikka.fi
Sami Kulla
Hallituksen puheenjohtaja
044 320 0367
sami.kulla@heimland.fi



Pohjois-Suomi

Pohjois-Suomen Hallituspartnerit ry

Susanna Koutonen
Toiminnanjohtaja
040 718 4498
pohjois-suomi@hallituspartnerit.fi
Annukka Lantto
Hallituksen puheenjohtaja
0400 381 616
annukka.lantto@kuusiniemi.fi

Satakunta

Hallituspartnerit Satakunta ry

Pekka Ekberg
Hallituksen puheenjohtaja
050 589 4989
pekka.ekberg@fiblon.com
Sanna Leppänen
Sihteeri (perhevapaalla 1.5.2023 alkaen)
044 348 2029
sanna.leppanen@satakunnankauppakamari.fi
Anna Sillanpää
Sihteeri (sijainen)
050 583 3365
anna.sillanpaa@satakunnankauppakamari.fi

Tampere

Hallituspartnerit ry

Mervi Sillanpää-Jaatinen
Toiminnanjohtaja
0500 233 342
mervi.sillanpaa-jaatinen@hallituspartnerit.fi
Kai Virtanen
Hallituksen puheenjohtaja
040 736 2822
kai.mikael.virtanen@gmail.com
Harri Meller
Hallitusjäsenten välityspalvelu
0500 620 933
hallitusrekry.tampere@hallituspartnerit.fi

Turku

Hallituspartnerit Turku ry

Veli-Matti Savo
Hallituksen puheenjohtaja
0400 688 535
veli-matti.savo@wesavo.com
Jan Pettersson
Sihteeri
040 720 1721
jan.pettersson62@outlook.com

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.